Transport towarów

mebli, okien i innych towarów

Jako profesjonalna firma transportowo-spedycyjna świadczymy kompleksowe usługi z zakresu przewozu ładunków różnego typu. Nie ma dla nas zleceń nie do wykonania, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom, natomiast każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem i sprawdzeniem naszych możliwości. Ponieważ podejmujemy się nietypowych zamówień wielu zadowolonych Klientów poleca nas swoim bliskim oraz znajomym. Teren naszej działalności obejmuje Polskę, Anglię, Niemcy, Holandię oraz Belgię.

 Transport towarów do Anglii obejmuje, oprócz standardowych rzeczy, również przewóz okien i mebli. Ładunki tego rodzaju wymagają sprawdzonych i przemyślanych rozwiązań. Nasza nowoczesna flota jest w pełni sprawna technicznie, dzięki czemu transport okien, mebli czy też innych towarów jest całkowicie bezpieczny. Przeprowadzki są zazwyczaj stresującym doświadczeniem, dlatego nasi pracownicy dbają o to, żeby przebiegały szybko i sprawnie. Przedmioty są dodatkowo ubezpieczone na kwotę 200.000 euro. Transport mebli Polska-Anglia jest głównie wykorzystywany podczas przeprowadzek, ale nie tylko. Nasi Klienci często korzystają z tej usługi wtedy, kiedy chcą dostarczyć nietypowy prezent, np. szafę, komodę czy też fotel albo lustro. Organizacja ładunków Polska-Anglia obejmuje także: wyposażenie sklepów, sprzęt ADG i RTV, materiały budowlane, skutery, motocykle oraz wszelkiego typu pojazdy. Niezależnie od przeznaczenia przedmiotów – zostaną dostarczone, na miejsce, na czas, na pewno – zgodnie z naszą dewizą. Nie podejmujemy się jedynie transportu niektórych produktów, których przewóz jest zabroniony przez przepisy obowiązujące na ternie Unii Europejskiej. Należą do nich: alkohol, tytoń i wyroby tytoniowe, narkotyki oraz środki odurzające i psychotropowe, a także broń i amunicja. W przypadku niedostosowania się do tego zalecenia – wszelkie koszty i konsekwencje ponosi zleceniodawca.

 Doświadczona kadra kierowców chętnie służy fachową radą i pomocą. Zamówienia Polska-Anglia realizujemy w systemie „door to door”, co pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji i jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla naszych Klientów. Transport towarów do Anglii jesteśmy w stanie wykonać w ciągu 24 godzin od momentu załadunku do rozładunku. Punktualność jest dla nas bardzo ważna, szanujemy Państwa czas. W celu uzyskania bliższych informacji oraz szczegółów dotyczących cennika – prosimy o kontakt z naszymi konsultantami (drogą telefoniczną albo poprzez formularz kontaktowy, który jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt”). Skontaktujemy się z Państwem i dobierzemy najbardziej optymalne rozwiązania. U nas wysoka jakość nie wiąże się z zawrotnymi cenami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całością bogatej oferty firmy Easy Trans!
 

przewóz towarów Polska - Anglia

Kontakt

Telefon: +48 534 180 979
E-Mail: biuro@easytrans.com.pl

Adres

ul. Sienkiewicza 65
23-204 Kraśnik

Licznik odwiedzin

007048
Copyright ©Easy transProjekt i wykonanie  kostka brukowa polbruk WGB-Group

Polish English German Ukrainian

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.