Tanie przeprowadzki

z Polski do Anglii

Każdego roku tysiące Polaków decyduje się na przeprowadzki z Polski do Anglii. Niektórzy natomiast wracają z Wysp do ojczystego kraju, jakim jest Polska. Transport całego dobytku wiąże się ze sporym stresem, niezależnie od tego, ile rzeczy mamy do przewiezienia, dlatego warto zaufać specjalistom w tej dziedzinie. Nasza firma zatrudnia jedynie doświadczonych kierowców, a posiadana przez nas flota jest nowoczesna i w pełni przystosowana do tego typu zleceń. Tanie przeprowadzki do Anglii realizujemy szybko i fachowo. Dostarczenie ładunku często nie przekracza 24 godzin.

Jednak do przeprowadzek warto się najpierw odpowiednio przygotować, aby cały proces przeszedł sprawnie i bez zakłóceń. Sprawdzonym przez wielu naszych Klientów rozwiązaniem jest pakowanie towarów w tekturowe kartony. Takie pudełka umieszczamy w odpowiedniej kolejności w przystosowanym do tego pojeździe. Rzeczy kruche i delikatne dobrze zabezpieczyć folią bąbelkową. Sprzęt RTV i AGD również powinien być zapakowany w taki sposób, aby zamortyzować ewentualne wstrząsy. Nasi pracownicy chętnie służą radą i pomocą w tym zakresie. Mają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach, dlatego warto zaufać ich wskazówkom. Zawodowi kierowcy przed wyruszeniem w trasę z Polski do Anglii dbają o właściwą stabilizację przewożonych towarów. Bezpieczeństwo ładunku jest dla nas sprawą priorytetową.

Easy Trans jako firma transportowo-spedycyjna oferuje Państwu tanie przeprowadzki do Anglii. Nie muszą się Państwo również martwić o wielkość przewożonych artykułów. Specjalizujemy się w transporcie do 3,5 tony, ale i większe gabaryty nie stanowią dla nas przeszkody. Firma umożliwia dostarczenie pod wskazany adres (świadczymy wygodne dla Klientów usługi „door to door”) różnego typu towarów (oraz pojazdów) oprócz tych, które są zabronione przez przepisy Unii Europejskiej, takich jak: alkohol, tytoń, papierosy, środki psychotropowe oraz amunicja i broń. W tym miejscu prosimy o zapoznanie się z dostępną na naszej stronie internetowej zakładką „Regulamin”, pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności. Chociaż od lat oferujemy tanie przeprowadzki do Anglii, to każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie.

Gdyby nasunęły się Państwu jakiekolwiek pytania albo pojawiły się wątpliwości – zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy fachową poradą na każdym etapie zlecenia. Zajmujemy się także zleceniami krajowymi. Jeszcze raz zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług! Gwarantujemy, że sprostamy nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom!
Easy Trans - przeprowadzki z Polski do Anglii – na czas, na miejsce, na pewno.

przewóz towarów Polska - Anglia

Kontakt

Telefon: +48 534 180 979
E-Mail: biuro@easytrans.com.pl

Adres

ul. Sienkiewicza 65
23-204 Kraśnik

Licznik odwiedzin

007046
Copyright ©Easy transProjekt i wykonanie  kostka brukowa polbruk WGB-Group

Polish English German Ukrainian

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.