Polska - Anglia : usługi transportowe

Usługi transportowe Polska-Anglia to nasza specjalność, ale zajmujemy się także organizacja ładunków w Niemczech, Holandii oraz Belgii. Wszystkie świadczone przez nas usługi odbywają się w systemie “door to door”, czyli bez zbędnych przeładunków. Dzięki temu zamówienie możemy dostarczyć bezpiecznie, szybko i na miejsce, nawet w ciągu 24 godzin od przyjęcia zlecenia. Nasi kierowcy to pracownicy z wieloletnim stażem, którzy chętnie służą radą oraz pomocą. Nie jesteście Państwo zdani na samych siebie – nasza kadra jest do dyspozycji. Indywidualne podejście do Klientów oraz rzetelność w wypełnianiu powierzonych zadań to nasze główne atuty.przewóz towarów Polska - Anglia

Każdy przewożony przez nas towar posiada ubezpieczenie do 200.000 euro. Ponieważ jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną - nie ograniczają Państwa żadne limity dotyczące gabarytu ładunków czy też typu pojazdów.

Usługi transportowe Polska-Anglia obejmują przewóz:

  • towarów na paletach,
  • mebli,
  • wyposażenia sklepów,
  • samochodów,
  • skuterów,
  • motorów,
  • okien, drzwi,
  • materiałów budowlanych,
  • sprzętu AGD, RTV.

Chętnie nawiążemy dłuższą współpracę, korzystną pod względem finansowym.

Usługi transportowe Polska-Anglia to tylko jedna z kilku dziedzin, które Państwu oferujemy. Polecamy także naszą fachową i profesjonalną pomoc w zakresie przeprowadzek. Duży nacisk kładziemy na punktualność oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Nasze perfekcyjne podejście do pracy zostało docenione przez wielu Klientów, warto zaufać profesjonalistom.

Nieustannie poszerzamy zakres naszej działalności, staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego umożliwiamy także transport rzeczy nietypowych, których nie podejmują się niektóre konkurencyjne firmy. Wystawiamy faktury VAT. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej bogatej oferty. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości – prosimy o kontakt z naszymi pracownikami (poprzez formularz kontaktowy lub drogą telefoniczną). Serdecznie zapraszamy!

transport mebli kraśnik

Kontakt

Telefon: +48 534 180 979
E-Mail: biuro@easytrans.com.pl

Adres

ul. Sienkiewicza 65
23-204 Kraśnik

Licznik odwiedzin

007038
Copyright ©Easy transProjekt i wykonanie  kostka brukowa polbruk WGB-Group

Polish English German Ukrainian

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.