Transport Polska-Anglia

Witamy!


Dlaczego warto skorzystać z kompleksowej oferty Easy Trans? Jesteśmy firmą, która prężnie i dynamicznie się rozwija. Naszą specjalnością jest transport Polska Anglia ładunków do 3,5 tony, ale jesteśmy otwarci również na większe gabaryty. Każde zadanie traktujemy jako wyzwanie, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Z Polski do Angli


Transport Polska Anglia obejmuje także działalność spedycyjną. Staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i wymaganiom, dlatego oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Nie muszą się Państwo ograniczać do żadnych limitów dotyczących ilości pojazdów oraz ich typów. Jesteśmy w stanie wywiązać się z każdego zleconego zadania i właśnie takie podejście doceniło już wielu zadowolonych Klientów. Nasze atuty to również rzetelność oraz punktualność. Cenimy Państwa czas, a terminowość zleceń dotyczy zarówno dostaw krajowych, jak i zagranicznych. Spory nacisk kładziemy na dobór kadry. Zatrudniamy jedynie doświadczonych kierowców, którzy dużą wagę przywiązują do bezpieczeństwa ładunków, które są im powierzone.

Nowoczesna flota


Nasza flota jest nowoczesna i w pełni dostosowana do jak najbardziej efektywnego i sprawnego przewozu różnego typu ładunków. Regularnie dbamy o ich odpowiednią konserwację, sprawność techniczną oraz poddajemy wszelkim niezbędnym przeglądom. W celu poznania bliższych informacji oraz szczegółowego cennika – zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo wypełnienia formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do wypróbowania transportu Polska-Anglia! Ładunki na trasie Polska-Anglia (oraz Niemcy, Holandia, Belgia) dostarczymy nawet w przeciągu 24 godzin!

przewóz towarów Polska - Anglia

Kontakt

Telefon: +48 534 180 979
E-Mail: biuro@easytrans.com.pl

Adres

ul. Sienkiewicza 65
23-204 Kraśnik

Licznik odwiedzin

007056
Copyright ©Easy transProjekt i wykonanie  kostka brukowa polbruk WGB-Group

Polish English German Ukrainian

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.